KONST / Litografier / Färglitografi 15042083
nr 1504 2083
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Tärnor. Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 40x53 cm, yttermått inklusive ram: 53x67 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 21 november 2022
kl 19:39:37
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
21 nov